Vedzes dabas taka – skaista jebkurā gadalaikā

Izlasīsi 2 minūtēs

Vedzes dabas taka ir 2.6 km gara ne tik zināma, bet skaista dabas taka. Izgājām to ziemā, bet tā noteikti ir skaista arī jebkurā citā gada laikā. Noskaties video – un dodies uz Vedzes dabas taku!

Table Of Contents


Informācija par dabas taku

Takas apraksts: Vedzes dabas taka ir daļēji mežonīga taka Mazozolu pagastā. Šur tur ir izveidotas labiekārtotas vietas ar piknika galdiem. Takas garumā būs viegli orientēties, jo tajā ir pieejamas ceļa un apskates objektu norādes. Taka ir taisna un galā apmet loku, tāpēc atpakaļceļš mērojams pa to pašu takas sākotnējo posmu.

Takas garums: 2,6 km

Noderīgi zināt: Takai nav seguma, jāņem vērā, ka mitros laikapstākļos varētu būt sarežģītāk iziet kādu posmu. Ģērbies piemēroti laikapstākļiem! Ar ratiņiem šo taku, visticamāk, izbraukt būs sarežģīti.

Kā tikt uz dabas taku? Visērtāk gan jau būs braukt ar mašīnu. Varbūt tev ir citas idejas?

Vairāk informācijas par taku: Dodies.lv mājaslapā

Video no pārgājiena

Dabas taku izstaigāju savā dzimšanas dienā. Vēlējos uz brīdi pazust no galvaspilsētas un nelielā draugu kompānijā doties izstaigāt kādu foršu dabas taku. Vedzes dabas taka vēl nebija izpētīta, tāpēc devāmies uz turieni. 

Izveidoju nelielu video, kurā notvēru to burvīgo saulainās un ziemīgās dzimšanas dienas noskaņu. Joprojām atceros, cik zilas todien bija debesis un labs garastāvoklis. Un foršā kompānijā viss vienmēr ir daudz labāk! 🙂 


Vai esi bijis Vedzes dabas takā?

Pastāsti par saviem iespaidiem komentāros zemāk!

1 thought on “Vedzes dabas taka – skaista jebkurā gadalaikā”

  1. Pingback: Oda ziemai. Viesatas upesloku dabas taka - Restart the show

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *