#DariLietasDabā

Dari Lietas patīk darīt lietas dabā. Par to, kur iet, braukt, sportot vai sēdēt dabā Latvijā – lasi šeit!

Lojas upe. Vienas dienas pārgājiens

Lojas upe pārgājiens titulbilde

Lojas upe ietek Gaujā. Neliela upīte, gar kuru garām pa abiem krastiem (un šur tur tiem pāri) var iziet ārkārtīgi skaistu dabas taku. Būs ejamais un darāmais veselai dienai! Ieskaties foto un video atskatā no mana pārgājiena un uzzini vairāk par šo maršrutu.

Attālinātā darba ceļojums Kurzemē

attālinātā darba ceļojums Kurzemē

Vēl nekad nebiju tā pa īstam kā tūrists ceļojusi Latvijā. Un kur nu vēl strādājot! Pateicoties tādām lietām kā attālinātais darbs un lieliska kompānija, divatā izbraucām lielu daļu Kurzemes. Starplaikos strādājot savus 9-17 tipa darbus pie datoriem. Skaties video atskatu un fotogaleriju!

Cīrulīšu dabas taka un Cēsis – 1 dienas pārgājiens

Cīrulīšu dabas taka Cēsis

Sestdienas rītā ar vilcienu devos uz Cēsīm, lai izstaigātu Cīrulīšu dabas taku. Nākamais vilciens atpakaļ uz Rīgu ir tikai vakarā. Perfekti – tātad ir gana daudz laika vienas pilnas takas izstaigāšanai! Skaties video un fotogaleriju un paķer iedvesmu savam nedēļas nogales izbraucienam. Kuru nedēļas nogales dienu tu rezervēsi Cēsu un šīs dabas takas burvībai?

Ko apskatīt Kurzemē – idejas 2 dienu izbraucienam

Kurzemes trips Sabiles vīna lauks

Kurzeme ir novads, kurā vienmēr var atklāt kaut ko jaunu. Tur pat gaiss smaržo citādāk! Kopā ar saviem foršajiem kolēģiem devos uzzināt, ko apskatīt Kurzemē. Kā galvenos objektus izvēlējāmies Sabili, Ventspili un Kolkas ragu. Pa ceļam paķērām vēl pāris lieliskus apskates objektus un dabas takas. Skaties foto stāstus un uzzini, ko apskatīt Kurzemē divu dienu …

Ko apskatīt Kurzemē – idejas 2 dienu izbraucienam Read More »