Kangaru dabas taka un skatu tornis

Jā, tas ir tas skatu tornis ar metāla režģu kāpnēm un grīdu! Pirms sadūšošanās kāpt visnotaļ augstajā tornī iesaku izstaigāt skaisto Kangaru dabas taku, kas ved gar Kangaru ezeru.

Par Kangaru dabas taku un torni

Par Kangaru dabas taku un torni: Kangaru dabas taka atrodas Kangaru dabas liegumā. Šeit labiekārtota purva laipas taka, kas ved gar Kangaru ezeru: lielu, skaistu purva ezeru. Taču šo taku, protams, visvairāk atpazīst pēc ikoniskā skatu torņa. Tiem, kam bail no augstuma, tas gan jau iedveš bijību. Taču iesaku ikvienam pārvarēt savas bailes un tajā uzkāpt! Tas ir visai augsts, tāpēc garantēju, ka skats būs izcils! Skatu tornis nodrošinās aizraujošu skatu ikvienā gadalaikā. Pati dabas taka, manuprāt, visskaistākā ir pavasarī un vasarā, kad tā lutina ar savu zaļo krāsu un dzīvīgumu.

Vairāk informācijas meklē: Dodies.lv un daba.gov.lv

Vēl īpašākam piedzīvojumam: Pie paša Kangaru ezera ir viens atpūtas stūrītis ar soliem. Ja ir skaista vasaras diena, iesaku tur doties piknikā! Takas vieta pie ezera ir ļoti skaista. Mēs tur nosvinējām manas kolēģes vārda dienu. Kas par lielisku vietu svinībām foršā kompānijā! Rēķinies gan, ka tas varētu būt arī aizņemts. Tāpēc iesaku doties uz šo taku, piemēram, saulainā vasaras darba dienas pievakarē un sagaidīt tur saulrietu.

Kangaru dabas taka un ezers

Foto ieskats dabas takā

Kad tikko tika izziņots jaunizveidotais Kangaru dabas takas skatu tornis, es sapratu: šajā metāla redeļu tornī es negrasos kāpt. Man ir bail no augstuma, un augsti skatu torņi ar caurredzamu grīdu mani īsti neiedvesmo kāpt ārpus komforta zonas. 😀 Kas to būtu domājis, ka šo taku iziešu divas reizes. Un jā – arī tornī uzkāpšu divas reizes!

Pirmo reizi dabas takā viesojos 2019. gada ziemā. Par cik ziemā ne visas dabas takas izskatās aizraujoši (viss ir atkarīgs no dabas daudzveidības), galvenais highlight šim izbraucienam bija pats skatu tornis. Par brīnumu pašai sev, es tajā arī uzkāpu! Tiesa, restotas grīdas joprojām mani neiedvesmo (ko ļoti labi var redzēt bildē 😀 ).

Man šķita, ka šo torni varu likt aiz muguras savā “padarīts, bija ok” piedzīvojumu kastītē. Tomēr 2020. gada vasarā šeit atgriezos vēlreiz ar kolēģiem, lai atzīmētu kolēģes vārda dienu. Mums veicās ar izcili saulainu darba dienas vakaru un brīvu vietu takas vienīgajā atpūtas stūrītī. Tur iekārtojām nelielu pikniku un izbaudījām skaisto skatu uz ezeru. Svētku kūkas taču ir tik ļoti gardākas tik ainaviskā, saules apskautā vietā!

Vai esi bijis Kangaru dabas takā un uzkāpis tornī?
Dalies ar saviem iespaidiem komentāros zemāk!

Citas dabas takas:

🔗 Priedaine – Baltā kāpa – Priedaine. 10 km pārgājiens

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *