Uncategorized

Garezeri, Lilaste, Gauja – 13 km pārgājiens

13 kilometru garumā var piedzīvot ļoti daudz! Pavasarī devos pārgājienā kopā ar draudzeni Zani. Ar mašīnu aizbraucām līdz Lilastei, noparkojāmies un devāmies uz jūru. Tur devāmies līdz pat Gaujas ietekai un tālāk tur, kur sākas Garezeri. Un gar tiem – atpakaļ uz Lilasti. Super skaists pārgājiens! Noskaties video iedvesmai. Sagatavoju arī pārgājiena maršruta karti – to vari aplūkot un izmantot šeit. Iesaku izmantot ViewRanger aplikāciju arī telefonā!


Šis pārgājiena maršruts nav ļoti garš. Tādēļ tas būs lieliski piemērots, ja brīvdienā brīvas palikušas dažas stundas. Manis veidotajā maršrutā staigāšana ir vairāk gar un ap Garezeriem. Tomēr no Lilastes droši vari mērot ceļu tieši gar jūru līdz pat Gaujas ietekai. Izvēlies to, ko pašam kārojas! Netālu no Gaujas ietekas pašā Gaujas krastā būs lieliskas piknikvietu opcijas. Iesaku tur piestāt uz kādu desmaizi un kafiju! Garezeri viennozīmīgi ir skaisti. Purva ezeros ir sava īpašā maģija!

Nedaudz arī safotografēju (tiešām nedaudz 😀 )  – šoreiz tikai ar telefonu. Taču visgaršīgākais ieskats šajā pārgājienā ir pašā video. Ceru, ka tev patiks!

Vai Garezeri ir tavā “jāapskata” sarakstā?

Ko vēl labu var redzēt to apkārtnē? Padalies ar savām idejām!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *